تبلیغات
ماه تی تی (سایت محمدعلی صنیعی) - مطالب اسفند 1391
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً.
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

امروز شکر خدا سال تحویل شد و پیام نوروزی رهبر عزیزمان و نور چشم مان از سیما پخش شد اما آنچه که ذهن من را مشغول کرد وضعیت ظاهری حال رهبر بود که چندان رضایت بخش و میزان نبود علت را جویا شدم و از طریقی توانستم اطلاعاتی بدست آورم و مطمئن شدم که حال ایشان بنا بر آنچه که بما گفتند البته خوب بود ولی مانند همیشه نبود بنظر خودم صدای ایشان مثل قبل نبود و آن مایه و مقدار و تن خودش را نداشت و من فکر می کنم که ایشان قدری دچار سرماخوردگی و و متعاقب آن گرفتگی گلو و حنجره شده اند و چیزی که خیلی نظرات را جلب کرده بود حرکتهای لب ایشان بود که مانند قبل نبود و بنوعی لبهای ایشان افتادگی داشت که نشان از کسالت داشت به هر حال امیدواریم و دعا می کنیم که حال ایشان بهتر بشود و جهان اسلام از زعامت و ارشادات ایشان تا ظهور دولت یار بهره مند گردد


:: مرتبط با: سیاسی ,
ن : محمدعلی صنیعی
ت : چهارشنبه 30 اسفند 1391
جمله ‌رهبر ‌انقلاب به چاوز
به گزارش افکارنیوز،  شاطرزاده سفیر سابق ایران در برزیل بوده و پیش از این به عنوان معاون وزیر صنایع و معادن در امور اقتصادی و بین‌المللی، دبیر کمیسیون عالی ایران و ونزوئلا، عضو هیئت مدیره صندوق مشترک مالی ایران و ونزوئلا، نائب رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، عضو ستاد هماهنگی روابط اقتصادی خارجی کشور و عضو هیأت اجرایی سرمایه گذاری خارجی کشور خدمت کرده است.

وی بدلیل سفرهای متعدد به ونزوئلا به عنوان نماینده ایران خاطرات بسیاری از هوگو چاوز رئیس جمهور فقید این کشور دارد که گوشه‌ای از آن را برای ما بازگو کرده است.

به گفته شاطر زاده ایران بجز یک مورد سرمایه گذاری مشترک دیگر در ونزوئلا هزینه‌ای نکرده و تمام امور انجام شده با هزینه دولت ونزوئلا انجام گرفته است. تنها سرمایه گذاری مشترک دو کشور مربوط به دو کارخانه پتروشیمی است که یکی از آنها در ونزوئلا و دیگری در ایران می‌باشد. طبق اطلاعات وی این دو پروژه بصورت سرمایه برابر بوده و قرار بوده ایران در پتروشیمی ونزوئلا بصورت پنجاه درصد سرمایه گذاری کرده و ونزوئلا نیز در ساخت یک پتروشیمی در ایران پنجاه درصد سرمایه‌گذاری کند.

ادامه مطلب

:: مرتبط با: سیاسی ,
ن : محمدعلی صنیعی
ت : سه شنبه 29 اسفند 1391
جمعی از مسؤولین دولت اصلاحات که در میان آنها افراد سابقه دار و محکومین قضائی دیده می شوند طی تحلیلی از شرایط کشور از زمان ابتدای انقلاب و نقد دولتهای نهم و دهم راهکارهائی را بصورت کلی برای برون رفت از شرایط حاضر به سید محمد خانمی ارائه دادند که ایشان هم آنرا امضا کردند نظر به نوع نگرش اصلاح طلبان و دیدگاهشان نسبت به شرایط کشور و مسائل بین المللی که بیان کننده ایده ئولوژی شان در مورد مسائل مختلف است مطالب به ذهن این حقیر رسید که بطور اجمال ذکر می شود

این همه آسمون و رسمون ؟

پس ایرادات شما اصلاح طلب ها چی شده ؟ یعنی شما ایراد نداشتید ؟ خوبه که سابقه بعضی از امضا کننده هاش معلومه آن بحرانهائی که به تعبیر خاتمی هر روز یک بحران اتفاق می افتاد واقعا" کار کیا بود؟

به نظر من سلیقه و مدل انتخاب مردم در واقع بیان کننده وضعیت کشور است

سلیقه مردم در زمان انتخاب سال 76 بیان کننده شرایط بسته سیاسی وقت بود ولی در سال 84  سلیقه مردم نه اصلاحاتی را پذیرفت و نه لیدر دولت سازندگی را

پس بیائید به ایرادات خود و دولت قبلی تان که با هم جفت و جور هم بودید بپردازید

درست است که مردم و نخبگان از خیلی چیزها در شرایط حاضر خسته شده اند اما باید سره را از ناسره جداکرد

همانطور که در شرایط ابتدای انقلاب جهاد سازندگی بسیاری از عقب افتادگی ها را در زمینه بهداشت و عمران و ابادانی با یک جهاد بسیجی وار جبران کرد این دولت هم شرمندگی دولتمردان را در خیلی از عرصه ها و از جمله در دولتهای قبلی جبران کرد و البته حواشی هم داشت ولی نباید از کارهای خوب غافل شد و این چیزها را هم که بعنوان آمار بیان کردید البته من نمیدانم ولی در خصوص سیاست خارجی که بیان کردید درست نیست وکارهاخوب بود و نمره آن در حد بیست است نمونه آن پافشاری بر سر استفاده از انرژی اتمی است که روز به روز در شرایط بهتری قرار گرفته ایم و بنا به فرمایش رهبری شرایط ما پس از انقلاب نسبت به استکبار و مخصوصا آمریکا و اسرائیل روز به روز بهتر و برعکس شرایط دشمنان روز به روز در حالت انزوای بیشتر قرار گرفته است

کجا مقام معظم رهبری در این هشت سال دولتهای نهم و دهم  از آنچه که شما نوشتید :

"تنزل جایگاه بین المللی ایران، انزوای همه جانبه بین المللی، صدور قطعنامه های تحریم علیه ایران در سازمان ملل، تحریم ایران توسط آمریکا، کانادا، اتحادیه اروپا و سایر کشورها، افزایش احتمال حمله نظامی، افزایش نرخ ریسک سرمایه گذاری، طرح رویکرد ایران هراسی در منطقه، تعویض ایران به جای اسرائیل به عنوان دشمن و خطر برای اعراب، محکومیت ایران توسط سازمان های حقوق بشری، رفتار ناشایست با ایرانیان خارج از کشور، از بین رفتن منافع ایران در میادین نفتی و گازی مشترک با همسایگان و ... " سخن بمیان آوردند که شما آوردید؟؟؟؟

موضوع جایگزینی ایران هراسی بجای اسرائیل هراسی برای اعراب هم از جمله آن موضوعات خنده دار است معلوم است که شما بیشتر طرفدار دولتهای مرتجع عرب هستید تا مردم کشورهای اسلامی

به نظر شما موشکهای ایرانی که اسرائیل را به لرزه درآورد آیا باعث ایران هراسی در بین ملل اسلامی شده است ؟؟

موضوع تحریمها چیز جدیدی نیست که آن را به بی کفایتی دولت نسبت بدهیم به هر حال طرح موضوعات و شعارهای انقلابی و تأسیس یک نظام مردم سالار آن هم از نوع دینی و پافشاری بر سر دفاع از ارزشهای انقلابی و اسلامی و استقلال و دوری از وابستگی های مختلف که خیلی از اینها در تزاحم و تصادم با منافع قدرتهاست خود بخود ایجاد دشمنی و تقابل می کند و ما باید برای مقابله با دشمنان طرح بریزیم نه اینکه از آرمانها دست برداریم که متأسفانه در دولت اصلاحات در برخی از حوزه ها چنین شد

از رئیس دولتی که از پادشاه فاسد عرب درخواست کمک کند بیشتر از این هم انتظار نمی رود تا این حرفها را تأئید کند

معلوم می شود سودای دیگری در راه است افرادی که روزی با رمز تقلب در انتخابات کشور را تا ورطه فروپاشی کشاندند حالا شده اند منجی کشور

پس نمی توان حرفهای شما را باور کرد

محمد علی صنیعی

:: مرتبط با: سیاسی ,
ن : محمدعلی صنیعی
ت : سه شنبه 29 اسفند 1391

درباره آتش زدن درِ خانه به این مدارک مراجعه کنید:


عوالم: ج 11 ص 400 ، 404 ، 441 ، 343. مؤتمر علماء بغداد: ص 135 ـ 137. اثبات الوصیة: ص 143. الغدیر: ج 6 ص 391. ارشاد القلوب دیلمی به نقل بحار الانوار. کشف المراد: ص 402 ـ 403 . نوائب الدهور: ص 192. حلیة الابرار: ج 2 ص 652.

شدرباره آتش زدن درِ خانه به این مدارک مراجعه کنید:

عوالم: ج 11 ص 400 ، 404 ، 441 ، 343. مؤتمر علماء بغداد: ص 135 ـ 137. اثبات الوصیة: ص 143. الغدیر: ج 6 ص 391. ارشاد القلوب دیلمی به نقل بحار الانوار. کشف المراد: ص 402 ـ 403 . نوائب الدهور: ص 192. حلیة الابرار: ج 2 ص 652.

درباره اینکه چگونه پهلوی آن حضرت را شکستند، به این مدارک مراجعه کنید:

فرائد السمطین: ج 2 ص 34 ـ 35. امالی صدوق: ص 99 ـ 101. اثبات الهداة: ج 1 ص 280 ـ 281. البلد الامین: ص 551 ـ 552 . طریق الارشاد: ص 465 . اقبال الاعمال: ص 625. بحار الانوار: ج 97 ص 200، ج 28 ص 268 ـ 270. عوالم: ج 11 ص 400 ـ 404 .

درباره اینکه چگونه پهلوی آن حضرت را شکستند، به این مدارک مراجعه کنید:


فرائد السمطین: ج 2 ص 34 ـ 35. امالی صدوق: ص 99 ـ 101. اثبات الهداة: ج 1 ص 280 ـ 281. البلد الامین: ص 551 ـ 552 . طریق الارشاد: ص 465 . اقبال الاعمال: ص 625. بحار الانوار: ج 97 ص 200، ج 28 ص 268 ـ 270. عوالم: ج 11 ص 400 ـ 404 .


ادامه مطلب

:: مرتبط با: اهل بیت ,
:: برچسب‌ها: استناداتی درباره شهادت حضرت زهرا سلام الله ,
ن : محمدعلی صنیعی
ت : یکشنبه 27 اسفند 1391


65377224467459001063.jpg
« شهید صیاد » ؛ به دستور امام به جرم رفتار غیر قانونی توبیخ شد !!!/


بازگو کردن اتهامی که ثابت نشده برای همه گناه و نامشروع است ! /عذر خواهی صادقانه ی مجلس ؛ بازگشت وزیرکار و رفاه  به دولت /قضاوت رهبری عادل و حکیممان بر اساس ظواهر !


وقتی که حضرت امام حق را به بنی صدر داد و صیاد را توبیخ کرد :

شهید« صیاد شیرازی » برای برخورد با ضد انقلاب مسلح در کردستان « قرارگاه شمال غرب » را راه انداخته بود ولی این اقدام همواره خار چشم بنی صدر و یارانش  بود.
 سرگرد صیاد شیرازی پس از روزها مقاومت و جنگ بی امان با ضد انقلاب در سایه ی این قرارگاه در حالی که مچروح شده بود نامه ای از فرماندهی دریافت کرد که خواستار انحلال قرارگاه شمال غرب شده بود!
صیاد کاری را کرد که خیلی از بچه حزب اللهی ها در مواجهه با مانع تراشی های به ظاهر قانونی می کنند و به فرماندهی نوشت که سرکارم می مانم و نمی روم تا از تهران و شورای عالی دفاع دستور برسد.
بنی صدر نامه شهید صیاد را که از مافوق خود سر پیچی کرده بود را خدمت حضرت امام برد گفت : « صیاد شیرازی تمرد کرده .»


ادامه مطلب

:: مرتبط با: شهداء , سیاسی ,
:: برچسب‌ها: ماجرای توبیخ شهید صیاد شیرازی توسط امام خمینی ,
ن : محمدعلی صنیعی
ت : چهارشنبه 16 اسفند 1391

36935149799521639884.png

( پیام دکتر احمدی نژاد به وبلاگ نویسان حامی دولت پس از سخنان عتاب آمیز امام خامنه ای به ایشان :

« سلام مرا به همه بچه ها برسانید و به آنها بگویید همگی تابع ولایت فقیه باشید. ولایت فقیه حلقه اتصال ما با انسان کامل، حضرت بقیه الله الاعظم است، همانطور که قبلا هم گفته ام زندگی در سایه ولایت فقیه تمرین زندگی در سایه امام عصر(ع) است، این فشارها کوتاه مدت خواهد بود بزودی وضعیت دگرگون خواهد شد، صبر صبر، بهار نزدیک است. » )
:: مرتبط با: سیاسی ,
ن : محمدعلی صنیعی
ت : سه شنبه 15 اسفند 1391
ای غریو تو ارغنون دلم
سطوت خطبه‌ات ستون دلم
خطبه‌های نماز جمعه تو
نقشه حمله با قشون دلم

چشم از نقش تو نگارین است
می‌نگارد مگر بخون دلم
عقل من پاره می‌کند زنجیر
که به سر می‌زند جنون دلم

من هم از آن فن و فنون دانم
که جنون زاید از فنون دلم
کلماتت چو تیشه فرهاد
می‌شکافند بیستون دلم

وز مواعظ که می‌کنی آنگاه
صبر میزاید از سکون دلم
انقلاب من از تو اسلامی است
که حریفی به چند و چون دلم

بازوان امام آنکه دگر
بی قرین است در قرون دلم
چشم امیدی و چراغ نوید
هم شکوهی و هم شکون دلم

در رکوع و سجود خامنه‌ای
من هم از دور سرنگون دلم
خاصه وقت قنوت او کز غیب
دست‌ها می‌شود ستون دلم

او به یک دست و من هزاران دست
با وی افشانم از بطون دلم
عرشیان می‌کنند صف به نماز
از درون دل و برون دلم

پیرم از چرخ واژگون و علیل
بشنو از بخت واژگون دلم
چون کمانی خمیده ایم لیکن
تیرآهی است در کمون دلم

طوطی عشقم و زبان از بر
جمله ماکان و ما یکون دلم
در ترازوی سنجشم مگذار
ای کم عشق تو فزون دلم
:: برچسب‌ها: شعر مرحوم شهریار در وصف امام خامنه‌ای ,
ن : محمدعلی صنیعی
ت : دوشنبه 14 اسفند 1391
گفت ای مردم اگر من را نمایید انتخاب
هر کجا درد است در این شهر درمان می کنم

نرخ را پایین کشم تولید را بالا برم
با تقاضا عرضه را یک روزه میزان می کنم

هر کسی را یک عمارت یک سواری می دهم
گر نشد این دوره دور بعد جبران می کنم

مترو می سازم هزاران مترو صد سد بزرگ
با پلی یاسوج را مرز خراسان می کنم

با تبحر در کویر لوت رویانم بلوط
با تخصص روی دریا کشت ریحان می کنم

اقتصاد و اشتغال و انضباط و نظم را
با دو فوریت به مجلس برده آسان می کنم
ادامه مطلب

:: مرتبط با: سیاسی ,
:: برچسب‌ها: شعری در حکایت وعده های انتخاباتی ,
ن : محمدعلی صنیعی
ت : دوشنبه 14 اسفند 1391
 

 


 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.